معلم باید در خط مقدم باشد امروزه یکی از رسالت های حساس رادیو و تلویزیون و رسانه های خبری این است که معلمان علاقمند و دلسوز را شناسایی کرده همانند معادن آنان را استخراج نمایند. عقیده ما این است که پس از انقلاب با این که معلم در دشوارترین شرایط زندگی می کند به هیچ […]

معلم باید در خط مقدم باشد امروزه یکی از رسالت های حساس رادیو و تلویزیون و رسانه های خبری این است که معلمان علاقمند و دلسوز را شناسایی کرده همانند معادن آنان را استخراج نمایند.
عقیده ما این است که پس از انقلاب با این که معلم در دشوارترین شرایط زندگی می کند به هیچ وجه مورد تکریم و بزرگداشت قرار نگرفته است امید است مسئولان امر در این کار توفیق یافته ارج و بهاء معلم را به جامعه ما بشناسانند.
امید است آموزش و پرورش ما در دوره جمهوری اسلامی با تلاش پیگیر و همه جانبه در شناسایی این گونه مدیران و معلمان قدم های برجسته ای بردارند تا در پرتو شناخت و قدردانی از معلمان شایسته روح فداکاری و ایثار معلمان توسعه و گسترش یابد و عملا تجدید حیاتی برای آنان شده همانند پیامبران و انبیاء به ساختن و پرداختن دانش آموزان بپردازند.
ما معلمان از صدا و سیمای هر استان انتظار داریم که یک کانال تلویزیونی مخصوص قشر فرهنگیان اختصاص داده و مجری این برنامه هم از قشر و صنف معلمان دلسوز و خدوم باشد

  • نویسنده : حسن کریمیان کاکلکی/مربی پرورشی شهرستان چالشتر و شهرکرد