طرح ملی مشاوره آنلاین عبور از کرونا برای مادران نوزاد و بانوان باردار با همکاری انجمن علمی مامایی کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش فرهنگیان پرس، با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و نگرانی خانواده ها به خصوص مادران نوزا و بانوان باردار، انجمن علمی مامایی با همکاری اپلیکیشن و وب سایت نوکو که در حوزه خانواده و سلامت فعالیت می کند اقدام به اطلاع رسانی صحیح و آنلاین به خانواده ها و به خصوص خانم های باردار کرده است.

در این طرح ملی ، بیش از یکصد نفر از کارشناسان مجرب و متخصص انجمن علمی مامایی، آمادگی کامل اطلاع رسانی و مشاوره آنلاین به متقاضیان، در حوزه سلامت جسمانی و روانی را از طریق این اپلیکیشن خواهند داشت.

به ازای درخواست هر متقاضی یک کارشناس یا مشاور تا ٢۴ ساعت و بطور آنلاین در اختیار درخواست کننده قرار می گیرد و پاسخوی سوالات وی خواهد بود. همچنین علاوه بر مشاوره آنلاین ، صدها محتواهای ویدیویی آموزشی در حوزه بهداشت، مراقبت و سلامت نیز از طریق این اپلیکیشن در دسترس خانواده ها و کاربران قرار داده می شود.
برای برخورداری از خدمات این طرح و انجام مشاوره رایگان و انلاین سلامت جسمی و روحی می توانید از بخش سرویسهای اپلیکیشن نوکو به آدرس Noko.ir/download مراجعه کرده و یا وارد کانال تلگرام مجموعه به آدرس @nokochannel شوید.

اپلیکیشن نوکو که در حوزه خانواده و سلامت فعالیت می کند افتخار همکاری با ده ها بیمارستان، پزشک، متخصص و انجمن های علمی حوزه سلامت را در کارنامه خود دارا بوده و از طرف معاونت علمی ریاست جمهوری نیز به عنوان شرکت خلاق معرفی شده است.

  • نویسنده : علیرضا نیاکان